Mountainbiken & Graffiti – Welzijnskwartier

Samen met Welzijnskwartier Noordwijk organiseren we dit jaar twee activiteiten voor jongeren 12 t/m 17 jaar.
𝐌𝐨𝐮𝐧𝐭𝐚𝐢𝐧𝐛𝐢𝐤𝐞𝐧
We gaan vol gas het off-road mountainbike parcours doen in de duinen van Noordwijkerhout. Dit parcours is vrij heftig, met steile afdalingen en scherpe bochten. Dus ben jij niet snel bang, en wil je een sportieve uitdaging aan, schrijf je dan nu kosteloos in! Er is plaats voor 8 personen. Vergeet geen kleren aan te trekken die vies mogen worden.
We vertrekken vanaf Jongerencentrum The Base in Noordwijk.
𝐆𝐫𝐚𝐟𝐟𝐢𝐭𝐢
Een graffiti workshop in Koningsstijl. Je gaat met behulp van sjablonen een bord bespuiten met graffiti spuitbussen met het thema Koningsdag. Deze borden worden na afloop bewaard en op een nader gekozen locatie tentoongesteld.
Je kan je inschrijven via deze website op het door jouw gekozen tijd.
Er is beperkt plek dus geef je snel op. Denk ook aan kleren die vies mogen worden. Uiteraard krijg je een mondkapje en handschoenen van ons.